ARTYŚCI

Poznaj naszych tatuażystów oraz ich specjalizacje

Paweł Dziedzic

STYL PRACY:
Szkic, Darkart, Blackwork

Zaczął wykonywać pierwsze kreski na ciele w 2017 roku i do tego czasu wytrwale rozwija się w sztuce tatuażu. Nie ogranicza się do konkretnego stylu, lubi pracować w czerniach i tworzyć mroczne, klimatyczne prace. Poza pasją do tatuażu w podziw wprawia go widok profesjonalnie przeoranej do mięsa skóry i obserwowanie jak klienci zwijają się w agonii. Jego ulubione motto to "każdy orze jak może". Sam niestety orać skóry nie potrafi, dlatego wszyscy w studio się z niego śmieją, że nie umie spełniać swoich marzeń.

instagram: @dziedzictattoo

Agata Woźniak - Epileptyk

STYL PRACY:
Dotwork, Linework, Szkic

Agata jest studentką Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ulubionymi artystami są: Gerhard Richter, Egon Schiele oraz Giovanni Lorenzo Bernini. Poza sztuką uwielbia jazdę konną oraz kocha wszystkie możliwe zwierzęta a w szczególności swojego królika Mariana. Jest cierpliwa i ambitna, nie odmówi żadnego artystycznego wyzwania co przekłada się na szybki rozwój.

instagram: @epileptyk

Aleksandra Łukasiak - Lexie Salome

STYL PRACY:
Dotwork, Linework, Fineline, Akwarela, Szkic

Lexie specjalizuje się w stylu szkicowym, dotach i bardzo szczegółowych tatuażach, od niedawna w jej pracach pojawiają się kolorowe kwiaty. W wolnym czasie tworzy kobiece portrety.

instagram: @lexietattoo

Mateusz Kiełczyński - Gerard

STYL PRACY:
Realizm, Akwarela, Szkic

Mateusz Gerard to osoba niezwykle cierpliwa, gotowa podjąć się największych wyzwań w dziedzinie tatuażu. Szczególną przyjemność sprawiają mu prace o tematyce związanej z naturą. Poza tatuażem hobbystycznie zajmuje się fotografią, Gdy nie robi tatuaży ani zdjęć godziny spędza na oglądaniu Netflixa oraz zarządzaniu naszym studiem tatuażu.

instagram: @loonygerard

Daniel Gembus

STYL PRACY:
Szkice, napisy, grafika

Absolwent Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, grafik z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo lubi miksować różne media w procesie projektowym. Zwykle towarzyszą mu przy tym brzmienia alternatywnej muzyki elektronicznej. W chwilach wolnych od pracy oddaje się malarstwu sztalugowemu, bieganiu, ćwiczeniom ogólnorozwojowym, jeździe na rowerze, oglądaniem filmów czy też czytaniem książek

instagram: @danielgembustattoo

Mateusz - Chciałam Dobrze

STYL PRACY:
fineline, sketch, akwarela

Tatuaże proste i delikatne akwarele ze szkicowym konturem. Chętnie wykonuje tatuaże o kobiecym charakterze.

instagram: @chcialamdobrze

Maciej Młotkowski

WORK STYLE:
Neotraditiona, New school, Old School linearart

W stylu neo-tradycyjnym uwielbiam to, że daje on duże pole do popisu jeśli chodzi o tworzenie kompozycji i wykorzystanie swojej kreatywności. Jednym z moich ulubionych aspektów pracy tatuatora jest rozmowa z klientami i wspólne wypracowywanie ciekawych pomysłów.

instagram: @neotradycyjny_maciej

Paweł Szubski

WORK STYLE:
madala, geometric, linearart, oldschool

Swoją przygodę z tatuażami rozpocząłem nieco ponad 4 lata temu, gdy na brak satysfakcji z wykonywanej dotąd pracy postanowiłem radykalnie odpowiedzieć i wypowiedziałem umowę w korpo.

instagram: @szutattoo

Dominika Szpila

WORK STYLE:
linearart, mandala, minimal

Najbardziej lubię projektować mandale i delikatne ornamenty roślinne, czasami kompozycje nieco nierealne złożone z otaczających nas rzeczy, dodając akcenty glitch'owe. Moje hobby to podróże i wyplatanie łapaczy snów jako duże ozdoby do sypialni czy salonów. Interesują mnie tematy związane z marzeniami sennymi i podświadomością. Kocham rośliny i ocean!

instagram: @tu_szpila