Pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Na zarezerwowanie terminu jest kilka możliwości:

1. Napisać bezpośrednio do wybranego artysty poprzez e-mail, facebook lub instagram.
2. Napisać wiadomość do nas na naszym profilu facebook lub instagram lun na email: zmoratattoo@gmail.com

Linki do naszego facebooka oraz instagrama znajdziecie w dziale KONTAKT

Wysyłając nam wiadomości prosimy zawrzeć jak najwięcej informacji.
Najlepiej aby pierwsza wiadomość zawierała orientacyjną wielkość oraz miejsce na ciele, opis stylistyki w jakiej chcemy otrzymać tatuaż. Mile widziane jest załączenie inspiracji do tatuażu**

* Część naszych artystów prowadzi zapisy wyłącznie osobiście i studio nie jest wstanie udzielić odpowiedzi, kiedy jest najbliższy możliwy termin
**prosimy pamiętać, że większość tatuaży podlega majątkowym prawom autorskim i kopiowanie ich jest przestępstwem.

W naszym studiu wykonujemy tatuaże tylko osobom pełnoletnim.

Jednakże istnieje możliwość wytatuowania osoby poniżej 18 roku życia.
Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę od prawnego opiekuna, wzór zgody wysyłamy na adres email po wyrażeniu chęci jego otrzymania lub jest dostępny do wypełnienia w siedzibie studia. Prawny jeśli występuje rozbieżność nazwisk pomiędzy osobą nieletnią a prawnym opiekunem należy także przedstawić dokument potwierdzający prawo do opieki nad nieletnim lub okazać akt urodzenie z widocznym nazwiskiem opiekuna oraz nieletniego.

Wzór pisemnej zgody można pobrać pod pod linkiem.

Ceny tatuaży w naszym studiu zaczynają się od 200 PLN. Jednakże cena zależy od wielkości oraz doświadczenia artysty. Ceny można ustalać kontaktując się bezpośrednio z artystami..
Czas trwania sesji to najczęściej 10:00-16:00*, czas ten zawiera także przygotowywanie projektu, przygotowywanie kalki oraz stanowiska do wykonania zabiegu.
W trakcie zbiegu jest także przewidziany czas na przerwę, w której można zjeść posiłek w wyznaczonym do tego

*czas trwania sesji jest umowny, jest możliwość wykonywania sesji zarówno dłuższych jak i krótszych.

Nasi artyści nawet preferują gdy nie posiadasz projektu lub gdy masz tylko prosty szkic pokazujący twoją wizję. Staramy się tworzyć wzory unikalne i dostosowane do klienta.
Każdy z naszych artystów posiada styl, w którym się specjalizuje co pozwala nam zaspokoić potrzeby większości klientów dobierając artystę z doświadczeniem w danej stylistyce.

Najlepszym sposobem na wycenę tatuażu jest skonsultowanie się ze studiem lub wybranym artystą,

Chcąc uzyskać dokładną wycenę należy załączyć do swojego zapytania informacje:
-miejsce planowanego tatuażu;
-wielkość planowanego tatuażu (najlepiej podana w cm lub z orientacyjnym porównaniem np. wielkość dłoni, wielkość pudełka zapałek, kartka A4 itp.)
-kolor czy czarno-biały z dodatkiem koloru lub czarno-biały
-jeśli mamy wybranego artystę także prosimy o tym wspomnieć, gdyż każdy z naszych artystów ustala swoje stawki indywidualnie i różnią się one miedzy artystami.
-dobrze jest załączyć zdjęcia z przykładami tatuaży lub zdjęciami, które pozwolą nam lepiej zrozumieć czego potrzebujesz.

Tak, tatuaż boli. Jednakże jest to ból do zniesienia. Przerwanie tatuażu ze względu na zbyt duży poziom bólu zdarza się u mniej niż 1% naszych klientów.

Różne miejsca na ciele charakteryzują się różny unerwieniem co za tym idzie, poziom odczuwanego bólu zależy od wybranego przez nas miejsca na ciele.

Przy tatuażach małych możliwe jest zastosowanie maści znieczulających.
O szczegóły prosimy pytać w wiadomościach,

Proces wstępnego gojenia tatuażu trwa około 2 tygodni. Przez pierwszy tydzień na skórze jest widoczny lekki stan zapalny wywołany nakłuciami i wprowadzaniem pigmentu, następnie przez kilka dni możemy zaobserwować złuszczanie się naskórka, trwa on najczęściej 4-5 dni. Pełna regeneracja naskórka w miejscu wykonania tatuażu trwa najczęściej ponad miesiąc.

Informację na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce “GOJENIE TATUAŻU” lub dostaniesz informację na miejscu w naszej pracowni.

Prosimy pamiętać, że to jak finalnie wygląda twój tatuaż nie zależy tylko od artysty ale także od zastosowanego środka do gojenia o raz postępowania zgodnego z nasza instrukcją.

Płatność w naszym studiu możliwa jest wyłącznie za pomocą gotówki. Każdy z naszych artystów prowadzi niezależną działalność gospodarczą, spółkę lub jest osobą samo-zatrudnioną za granicą co uniemożliwia nam wprowadzenie terminala do płatności kartą gdyż każdy z naszych artystów musiałby posiadać własny.

Tak. Zadatek wynosi 200zł lub w przypadku tatuaży tańszych niż 400zł jest to 50% wartości. Umówioną sesję można jednorazowo przesunąć bez utraty wpłaconego zadatku, jednakże należy o tym poinformować studio lub artystę co najmniej 7 dni przed planowanym zabiegiem.

Zadatek pobieramy aby zabezpieczyć artystę na wypadek gdy wykona on projekt a klient się nie zjawi na umówioną sesję.

Zalecamy przyjść do studia po porządnym śniadaniu oraz przespanej nocy. Zmęczony organizm, któremu nie zapewnimy odpowiedniej ilości energii odczuwa bardziej ból oraz jego odporność się zmniejsza co może powodować wydłużenie procesu gojenia. Najlepiej nie spożywać alkoholu na 24h przed zabiegiem gdyż może powodować to nadmierne krwawienie, które wydłuży pracę nad tatuażem lub uniemożliwi jego ukończenie.

Jeśli się stresujecie, możecie przyjść do studia z osobą towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie może jednak przebywać w pokoju zabiegowym, będzie musiała poczekać w naszym pokoju rekreacyjnym lub też recepcji. W studiu dostępne jest Wi-Fi oraz telewizja Netflix.