Bony podarunkowe zwane inaczej voucherami [wym. wauczer] są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy czy też świąteczny. Bony podarunkowe można kupić na dowolną kwotę nie mniejszą niż 50 PLN.

Zasady zakupu vouchera

Voucher można zakupić bezpośrednio w siedzibie studia (płatność tylko gotówką) lub zamówić przez Internet wersję elektroniczną do druku (płatność tradycyjnym przelewem bankowym, informacje na dole strony).

Bony podarunkowe, które możecie zakupić w studiu są formatu DL(1/3 kartki formatu A4). Drukujemy je na specjalnym papierze i pakujemy w kopertę, którą lakujemy za pomocą specjalnej pieczęci i wosku.

Voucher elektroniczny

Bon podarunkowy można zamówić także w wersji internetowej. Jest to bon w wersji do własnego wydruku. W celu otrzymania takiego rodzaju bonu należy zgłosić się do studia, poinformować o chęci zakupu vouchera w wersji elektronicznej i podać następujące dane.

  • Kwotę na jaką chce się wykupić voucher. np. 500zł
  • Adres email na jaki mamy wysłać voucher.

Nazwa: Zmora
Nr Konta: 41 1140 2004 0000 3602 7593 4843
Tytuł: voucher_adres email
(na który mamy wysłać)_imię (osoby dla której będzie voucher.)
(np. voucher_mariusz.kowalski@gmail.com_Kasia)

Imię można pominąć, możemy wystawić voucher na okaziciela.

Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, w ciągu maksymalnie 48 godzin wysyłamy voucher do druku na wskazany adres email.

Zasady ogólne dotyczące bonu podarunkowego:

• Zakupiony stacjonarnie nie podlega zwrotowi.
• Zakupiony przez Internet można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Zwrot jest niemożliwy jeśli został w tym czasie wykorzystany.
• Może zostać wykorzystany u wszystkich artystów, mających prawo pracy w studiu Zmora Tattoo Shop. Dotyczy to także artystów gościnnych.
• Można wykorzystać tylko w siedzibie firmy: ul. Jagiellońska 6/U4, Warszawa;
• osoby posiadające bon obowiązują te samy zasady co pozostałych klientów studia, którzy nie posiadają bonu podarunkowego. Posiadaczy bonu obwiązuje również regulamin studia dostępny pod adresem: https://zmoratattoo.pl/regulamin
• Posiadanie bonu nie gwarantuje przyjęcia przez konkretnego artystę.

+ W przypadku braku wolnych miejsc należy oczekiwać na wznowienie zapisów lub udać się do innego artysty ze studia Zmora Tattoo Shop.
+ W przypadku gdy artysta nie chce podjąć się wykonania danego wzoru należy zgłosić się do innego artysty lub też bezpośrednio do studia i poprosić o przydzielenie właściwego.*

• bon podarunkowy można zrealizować w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu
• Jeżeli nie wykorzystasz w pełni kwoty, wystawiamy bon zastępczy na pozostałą, niewykorzystaną wartość. (Data ważności dla bonu zastępczego jest taka sama jak pierwotnego.)
• W dniu umówionego zabiegu należy mieć wydrukowany bon podarunkowy na papierze rozmiaru A5 lub A4 w przypadku wersji elektronicznej. W przypadku bonu zakupionego stacjonarnie należy okazać oryginał.

Szczegółowy regulamin sprzedaży bonów podarunkowych znajduje się pod linkiem: https://zmoratattoo.pl/regulamin-voucherow/

*Artysta ma prawo odmówić wykonania tatuażu jeśli uzna, że nie jest w stanie zaprojektować lub wykonać go poprawnie. Każdy z artystów posiada swoją specjalizację, w której oferuje najwyższej jakości tatuaże. Jeden człowiek nie jest w stanie znać się na każdym stylu tatuażu w sposób pozwalający na perfekcyjne wykonanie.