Kursy i szkolenia

Jesteś doświadczonym artystą albo dopiero chcesz zacząć swoją przygodę? Organizujemy szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą wejść na wyższy poziom oraz możemy cię przygotować zupełnie od podstaw.

Nie daj się nabrać na szybkie kursy, gdzie po 3 dniach staniesz się profesjonalistą. Zaufaj zawodowcom i sprawdź umiejętności naszego szkoleniowca! My nie musimy ukrywać i wstydzić się tego na jakim poziomie jest kadra ucząca.

Wszystkie nasze kursy kończą się otrzymaniem certyfikatu z unikalnym nr oraz nr RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych).
INTRO

Jeden dzień bardzo intensywnej pracy! Poznasz podstawowe techniki wykonywania tatuaż takie jak kreski, cienie i wypełnienia oraz będziesz gotowy/-a aby ćwiczyć samodzielnie bez popełniania błędów i przy zachowaniu odpowiedniej higieny.

Koszt 1500 zł

Podstawowy cz. 1

3 dniowy kurs, który wprowadzi was w arkana wiedzy z zakresu tworzenia tatuażu. Od zasad BHP, przez dobór igieł, maszyn aż do stworzenia pierwszego tatuażu na świńskiej skórze

Koszt 8000 zł

Podstawowy cz. 2

Jeśli opanowane zostały wszystkie umiejętności i wiedza z pierwszej części kursu podstawowego możemy przejść dalej! Czas zacząć tatuować ludzi.

Koszt 3000 zł

Zaawansowany

Możliwość wyboru specjalizacji w szkoleniu. (np. Tatuaż akwarelowy, Tatuaż realistyczny, Tatuaż szkicowy itp.)

Koszt 3500 zł

Seminaria

Prowadzimy indywidualne seminaria. Każde spotkanie polega na obecności kursanta przy całym procesie wykonywania tatuażu aż do finalnego zdjęcia. Podczas pracy artysta odpowiada co dokładnie robi i odpowiada na bieżące pytania kursanta.

Koszt 2000 zł

Fotografia i edycja zdjęć

Dowiedz się jak profesjonalnie wykonywać fotografie tatuażu zarówno przy użyciu aparatu fotograficznego jak i smartfona. Naucz się obsługi najbardziej zaawansowanych programów takich jak Photoshop i Lightroom.

Koszt 2000 zł