Kursy i szkolenia

Jesteś doświadczonym artystą albo dopiero chcesz zacząć swoją przygodę? Organizujemy szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą wejść na wyższy poziom oraz możemy cię przygotować zupełnie od podstaw.

Nie daj się nabrać na szybkie kursy, gdzie po 3 dniach staniesz się profesjonalistą. Zaufaj zawodowcom i sprawdź umiejętności naszego szkoleniowca! My nie musimy ukrywać i wstydzić się tego na jakim poziomie jest kadra ucząca.

Wszystkie nasze kursy kończą się otrzymaniem certyfikatu z unikalnym nr oraz nr RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych).
Podstawowy cz. 1

3 dniowy kurs, który wprowadzi was w arkana wiedzy z zakresu tworzenia tatuażu. Od zasad BHP, przez dobór igieł, maszyn aż do stworzenia pierwszego tatuażu na świńskiej skórze

Podstawowy cz. 2

Jeśli opanowane zostały wszystkie umiejętności i wiedza z pierwszej części kursu podstawowego możemy przejść dalej! Czas zacząć tatuować ludzi.

Zaawansowany

Możliwość wyboru specjalizacji w szkoleniu. (np. Tatuaż akwarelowy, Tatuaż realistyczny, Tatuaż szkicowy itp.)

Konsultacje online

Mieszkasz daleko do Warszawy? Masz stałą pracę i nie możesz wziąć urlopu aby nauczyć się wykonywać lepiej tatuaże? Przygotowaliśmy rozwiązanie właśnie dla ciebie. Szkolenie bez wychodzenia z domu.

Seminaria

Prowadzimy indywidualne seminaria. Każde spotkanie polega na obecności kursanta przy całym procesie wykonywania tatuażu aż do finalnego zdjęcia. Podczas pracy artysta odpowiada co dokładnie robi i odpowiada na bieżące pytania kursanta.

Profesjonalna fotografia w tatuażu

Dowiedz się jak profesjonalnie wykonywać fotografie tatuażu zarówno przy użyciu aparatu fotograficznego jak i smartfona.