Tatuaż psa i kota

Inne Motyw w tatuażu

Szukasz sposobu, aby wyrazić miłość do swojego pupila? A może po prostu jesteś wielbicielem zwierząt i podobają Ci się takie motywy? W takim razie tatuaż psa lub kota to coś dla Ciebie! Możesz wybrać grafikę w stylu realistycznym, która będzie wzorowana na zdjęciu pupila, ale popularnym rozwiązaniem jest także prosty rysunek w kształcie zwierzaka. Można też postawić na pełen minimalizm i zdecydować się na subtelny kontur złożony jedynie z kilku linii – wszystko zależy od osobistych preferencji i zamierzonego budżetu.

Jaki tatuaż psa lub kota można wykonać?

Realistyczne grafiki prezentujące konkretnego zwierzaka to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą, aby wizerunek ich pupila zawsze im towarzyszył. Zazwyczaj są odwzorowywane na podstawie zdjęć, dzięki czemu cieszą oczy estetyką i wiernym oddaniem konkretnych cech wyglądu kota bądź psa. Decydując się na taki tatuaż warto więc postawić na realizm. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że grafika będzie zdecydowanie lepiej wyglądać w nieco większym rozmiarze ze względu na konieczność odwzorowania wielu detali.

Szerokie grono zwolenników ma także lineart. Taka cienka kreska to świetny sposób na przedstawienie konturu psa lub kota, bez szczegółów. Dzięki temu tatuaż będzie się prezentować elegancko i wyróżniać się subtelnym charakterem.

Grafiki z motywami kotów i psów

Takie realizacje nie są zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli pupili. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt możesz zdecydować się na tatuaż w dowolnym stylu. Nie musi prezentować żadnego konkretnego psa czy kota, a po prostu przedstawiać zwierzaka. Może być to grafika np. przedstawiciela konkretnej rasy. Wówczas wybór dokładnego motywu uzależniony jest od indywidualnych preferencji. Taki rysunek to warta uwagi opcja dla miłośników rasowych zwierząt.

Sposobów na realizację tatuażu psa lub kota jest wiele, dzięki czemu każdy właściciel pupila lub entuzjasta zwierzaków wybierze odpowiednią propozycję dla siebie. Jeżeli interesują Cię takie motywy i szukasz salonu w Warszawie, sprawdź ofertę Zmora Tattoo – gwarantujemy profesjonalizm i bezpieczeństwo realizacji.