Tatuaż z motywem z filmu czy bajki

Inne Motyw w tatuażu

Entuzjastów kina lub osoby, które darzą szczególnym sentymentem wybrane produkcje, mogą zainteresować grafiki z motywami nawiązującymi do konkretnych tytułów. Tatuaż z filmu lub bajki może przedstawiać dowolną grafikę, w zależności od osobistych upodobań. Postać Harry’ego Pottera, Dartha Vadera czy może szalonego Jokera? Myszka Miki czy jedna z księżniczek Disneya? Niezależnie od tego, jakie produkcje są Twoimi ulubionymi, profesjonalny salon z pewnością przedstawi Ci najlepszą propozycję realizacji takiego motywu.

Bajkowe i filmowe grafiki dla miłośników kina

Można zdecydować się na niewielki rysunek prezentujący wybranego bohatera z bajki albo filmu. Kubuś Puchatek, Simba, Stitch, a może Goku? Jeśli wolisz produkcje skierowane do nieco starszych widzów, być może zainteresuje Cię grafika z Supermanem, Leonem Zawodowcem bądź Bettlejuice? Tatuaż przedstawiający bohatera produkcji to świetny sposób na wyrażenie swojego zamiłowania do kina lub konkretnego tytułu. Może prezentować nie tylko postacie, ale też pewne symbole związane z daną bajką bądź filmem. Każdy pozna przecież słynne insygnia śmierci, logo Batmana, rysunek kosogłosa lub uszy Myszki Miki.

Ze względu na niezwykle szeroki wybór motywów i możliwości ich realizacji, zdecydowanie się na odpowiedni tatuaż dla miłośnika kina nie będzie problemem.

Zmora Tattoo – motywy bajkowe i filmowe

Takie grafiki mogą być wykonane z użyciem techniki realizmu. Ten styl jest szczególnie polecany dla tatuaży nawiązujących do filmów. Motywy z bajek z kolei najczęściej realizowane są z wykorzystaniem techniki akwareli, ale także szkicu lub dotwork.

W obydwu przypadkach można wybrać niewielki obrazek bądź zdecydować się na efektowny rękaw, które może przedstawiać postacie i motywy z wybranego filmu czy bajki bądź łączyć wiele grafik z różnych produkcji. Takie tatuaże świetnie prezentują się zarówno w czarno-białej formie, jak i kolorowej. Jeśli interesuje Cię grafika z takimi motywami, koniecznie sprawdź ofertę salonu Zmora Tattoo w Warszawie!