ZNAK ZODIAKU BYK (20.04-20.05)

Inne Motyw w tatuażu

Szukając inspiracji na tatuaż, z pewnością natkniesz się na liczne napisy, cytaty czy imiona. My natomiast wiemy, że ludzie coraz częściej sięgają po różnorodne symbole, które w niemałym stopniu powiązane są z ich życiem prywatnym. Wtedy z pomocą przychodzą znane wszystkim znaki zodiaku!

Nie musisz być fanem horoskopów, żeby sprawić sobie astrologiczny tatuaż. Dziara, która w sposób symboliczny nawiązuje do miesiąca twoich urodzin jest czymś bardzo osobistym. Poza tym, decydując się na tatuaż znaku zodiaku, a nie prosty napis wykazujesz się kreatywnością! Twój pomysł na pewno zostanie doceniony przez tatuatora, któremu dajesz możliwość wykonania projektu.

CHARAKTERYSTYKA

Zanim zdecydujesz się na tatuaż konstelacji gwiazd, która Ci sprzyja, poznaj krótką charakterystykę BYKA:

Wyraźną cechą osób, które urodziły się w czasie przebywania Słońca w znaku Byka, jest cierpliwość. Byki potrafią naprawdę wiele znieść. Są zwykle osobami bardzo spokojnymi i skłonnymi do kontemplacyjnych przemyśleń. Jednak powyższy aspekt ma również swoje wady: Byki są niesłychanie uparte!

Najważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo, które utożsamiają z tym co już mają i znają. Najlepiej czują się w wytyczonych przez siebie, dobrze znanych granicach. Cenią sobie również spokój. Dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu, lepiej niż inni znoszą trudne czasy.

Wyciągając ogólny wniosek z analizy powyższych cech i znaczeń, możemy śmiało stwierdzić, że tatuaż Byka jest jak najbardziej odpowiedni dla osób silnych i wytrwałych, które twardo stąpają po ziemi!